
Нож балисонг 1089 (Grand Way)
282 ₴
- В наличии
- Код: 1089
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way 1089 - тренувальний балісонг для занять фліпінгом
Що таке фліпінг?
Фліпінг – мистецтво вигадливих, на межі циркового жонглювання, маніпуляцій балісонгом, став у наш час мало не новим видом спорту.
І справді, у людей умілих і досвідчених, ніж у руках буквально пурхає. За що він і отримав це своє прізвисько – «метелик».
Чим тренувальний балісонг відрізняється від не тренувального?
У принципі, тренувальний балісонг у всьому повторює «справжній», крім одного – його клинок ніколи не роблять гострим. Ні ріжучої кромки, ні вістря у такого «тренажера» немає. Зате в нього є справжнісінька гарда! Так що ви можете не побоюватися, що випадково пораните себе або когось із оточуючих (а шанси на це, на початку, великі).Решта – конструкція, матеріали, баланс, зазвичай залишаються тими самими. І це зрозуміло, адже вам потрібно звикнути фліпувати саме метеликом, а не чимось іншим, нехай і на вигляд схожим.Ще одним плюсом тренувального метелика є те, що він абсолютно легальний, навіть у країнах із найсуворішими законами та правилами щодо ножів. Ви можете бути абсолютно будь-якого віку, росту і ваги, знаходитися в будь-якому громадському закладі, і ваш тренувальний метелик зможе знаходитися при вас абсолютно легально. Так що ви будь-якої миті зможете вибрати хвилинку, щоб трохи потренуватися або вразити когось парочкою нових трюків.Увага! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попередню підготовку. Гвинти обов'язково повинні бути посаджені на різьбовий герметик. На втрачені з вини користувача гвинти та розкручені вироби гарантія не поширюється!!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 103 мм |
| Толщина лезвия | 2.5 мм |
| Ширина лезвия | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Балісонг |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 122 мм |
| Марка стали | 420 |
| Материал рукоятки | 420 Steel |
| Общая длина | 225 мм |
| Поверхность лезвия | Anodized |
| Твердость стали | 52-55 |
| Толщина рукояти | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 282 ₴




