
Нож спецназначения 130129 (Grand Way)
620 ₴
- Готово к отправке
- Код: 130129
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний KUBO-TAN у Японському стилі. Лезо вкручується в рукоять.
Ніж оригінального японського дизайну. Лезо ножа вкручується в рукоять, що робить його компактним і непомітним.
Ніж KUBO-TAN можна використовувати як брелок для ключів (в основі ручки є спеціальний отвір).
Лезо ножа виготовлено з 420 сталі марки. Основні характеристики цього сорту сталі - доступність, висока опірність іржі та легкість правки.
Характеристики:
Вид ножа: Спецпризначення
Загальна довжина, мм: 255
Довжина леза, мм: 100
Довжина рукояті, мм: 155
Товщина леза, мм: 2.4
Ширина леза, мм: 9
Марка сталі: 420
Твердість сталі, HRC: 52-55
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал рукоятки: Метал
Маса, г: 65
Вид упаковки: кольорова картонна коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Толщина лезвия | 2.4 мм |
| Ширина лезвия | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Спецпризначення |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 155 мм |
| Марка стали | 420 |
| Общая длина | 255 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 52-55 |
Информация для заказа
- Цена: 620 ₴




