
Нож нескладной WK 06029 (Grand Way)
1 338 ₴
- В наличии
- Код: WK-06029
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way WK 06029 – міцний ніж із сталі 440 С, руків’ям типу фултанг та піхвами з кайдексу у комплекті.
Фактично, його клинок та хвостовик (який є основою руків’я) є суцільною полосою сталі, заточеною з одного боку та вкритою накладками з G10 з іншого. Така конструкція дає куди більше шансів на те, що при сильних навантаженнях ніж не зламається. Фуллтанг витримує більше навантажень, виходять більш надійні ніж зазвичай ножі.
Ножі такого типу користуються популярністю у туристів, мисливців, військових, а також шанувальників виживання та бушкрафту.
Ніж WK 06029 виконаний у строгому та практичному стилі – декоративно-захисне покриття блек стоунвош на клинку, ергономічні накладки із G10, що забезпечують комфортність та міцність хвату.
Клинок не надто громіздкий, і не дуже довгий: товщина в обусі – 2,9 мм, довжина клинка – 135 мм. Цей ніж – скоріш різак у тактичному стилі, чим більш характерний для тактиків "ломик".
Вага ножа при цьому – 150 грамів, що зовсім небагато для фікса-фултанга.
Виготовлений клинок з нержавіючої сталі 440 С. Недорогої нержавіючої сталі, що, не дивлячись на свою бюджетність, пропонує власнику ножа корозійностійкість, зносостійкість та тривале утримання заточування.
Хвостовик трохи виступає за накладки і може служити як склобій і місце для кріплення темляка.
У комплекті з нескладаним ножем Grand Way WK 06029 йдуть практичні піхви з кайдекса зі спеціальним кріпленням типу тек-лок, за допомогою якого ви можете закріпити його на одязі або спорядженні. Зверніть увагу на цей важливий плюс у комплектації ножа.
Ніж Grand Way WK 06029 – гарний вибір для тих, хто хоче купити сучасний, функціональний та практичний нескладний ніж.WK06029
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Толщина лезвия | 2.4 мм |
| Ширина лезвия | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Kydex |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 225 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Твердость стали | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 1 338 ₴








