
Нож складной 5812 WP (Grand Way)
669 ₴
- В наличии
- Код: 5812-WP
- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
Grand Way 5812 WP – класичний складаний туристичний ніж
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- привабливий класичний дизайн;
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С;
- довжина леза – 95 мм;
- форма клинка однаково придатна для точних уколів та різання;
- міцну та надійну конструкцію;
- у складеному стані ніж має компактні розміри;
- зручний та надійний замок типу Back Lock;
- доступну ціну.
5812 WKP – це класична модель туристичного ножа, дизайн якої витриманий у спокійному, традиційному ключі. Ніяких новомодних композитних пластиків та порошкових сталей. Тільки перевірені часом матеріали: нержавіюча сталь 440С, палісандр, нерозбірна конструкція руків'я та замок беклок.
Сталь 440С, що використовується при виробництві клинка – класичний ножовий матеріал, що застосовується в галузі вже понад 50 років. Любителі ножів цінують 440С за високу твердість та здатність до тривалого збереження властивостей ріжучої кромки.
Клинок традиційний для туристичних ножів – це «дроп пойнт» (Drop Point) із пласкими спусками від обуха. Клинки такого типу мають прекрасну різучість і проникаючу здатність, зі збереженням властивостей міцності вістря ножа. Досить помітне «черевце» на лезі клинка, збільшує його довжину, позитивно позначається на різальних здібностях ножа.
У якості запірного механізму клинка використаний надійний класичний замок «бек лок» (Back Lock), що є коромисло з гачком, що фіксує клинок за спеціальний проріз у п'яті леза.
Руків'я ножа досить велике, має прямокутний переріз і зручну форму, яка гарантуватиме надійний хват для рук різного розміру. Палісандр, що використовується у якості накладок руків'я, славиться своїм красивим, привабливим малюнком, а також великою щільністю, міцністю та здатністю до полірування.
Але до головних плюсів класичного руків'я можна віднести не тільки зовнішню привабливість. Поверхня деревини не примерзає до долоней в холодну пору року, що дозволяє працювати ножем без рукавичок.
Grand Way 5812 WKP – міцний та надійний класичний складаний ніж, який допоможе легко вирішити найрізноманітніші завдання як в умовах міста, так і під час походу, рибалки чи виїзду на полювання.
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 217
Длина лезвия, мм: 90
Длина рукояти, мм: 127
Толщина лезвия, мм: 2.8
Ширина лезвия, мм: 23
Марка стали: 440 C
Твердость стали, HRC: 57-58
Поверхность лезвия: Mirror Polish
Материал рукоятки: Металл, Палисандр
Наличие клипсы: нет
Тип замка: Back Lock
Масса, г: 160
Вид упаковки: картонная упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 127 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал рукоятки | Метал, Палісандр |
| Наличие клипсы | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Общая длина | 217 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Back Lock |
- Цена: 669 ₴




