
Нож нескладной 12 UP-2 (Grand Way)
1 549 ₴
- В наличии
- Код: 12-UP-2
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
При першому знайомстві з ножем виникає цілком резонне питання – для яких цілей та завдань призначається ніж із такими габаритами? Подивіться: це ще не мачете, яким можна прорубати шлях у чагарниках, але вже й не робочий ніж, яким можна швидко та зручно почистити картоплі для юшки. 12 UP-2 Black, насправді, займає проміжне положення між цими крайнощами.Перед нами так званий табірний ніж, який призначений для робіт з облаштування та будівництва похідної стоянки. Також застосовується він як обробний ніж, для туш великих тварин. Табірні ножі відрізняються збільшеними габаритами, підвищеною міцністю, не перетворюються при цьому на сокири або рубила, а зберігають свої ріжучі властивості.Звичайно ж, виглядати ніж з таким великим лезом буде помітно і солідно. Адже форма та дизайн клинка відіграють у формуванні образу ножа головну роль.За високі ріжучі властивості та міцність клинка відповідає сталь 440C. Вона чудово тримає заточування, має неабияку опірність до корозії, а також відмінні показники міцності.Частина обуха ножа має пилкоподібну заточку, яка може бути використана для розпилювання невеликих гілок або кісток.При виробництві ножа використано наскрізний метод монтажу. Руків’я ножа має ергономічну форму і зроблена з гуми. Для захисту матеріалу руків’я та забезпечення більшої жорсткості конструкції, ніж оснащений сталевим больстером і таким же тильником, з отвором для темляка. Перетин руків’я – овальний. Оцінити усі його плюси ви зможете як взимку (вона не холодить руку),так і влітку (матеріал забезпечує відмінне зчеплення з долонею і не ковзає навіть у мокрій руці). Все це дозволяє використовувати табірний ніж 12 UP-2 Black для виконання самих складних робіт та вільно працювати ним у самих різних умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Толщина лезвия | 4.3 мм |
| Ширина лезвия | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 130 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 360 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали | 57-58 |
| Толщина рукояти | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴






