
Нож спецназначения 08 K (Grand Way)
373 ₴
- В наличии
- Код: 08-K
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактні розміри тичкового ножа (push dagger) спецпризначення 08 K дозволяють носити його в будь-якій кишені, на поясі, під одягом. Часто ножі такого типу носять як шийні.75-міліметрове лезо ножа 08 K має одностороннє заточування. Класична Т-подібне руків’я дозволяє затиснути ніж в кулаці та сконцентрувати усю вагу на кінчику його вістря. Ніж спецпризначення 08 K поставляється з піхвами з кордури, що безпечно захищають клинок, але при цьому забезпечують можливість миттєво витягнути ніж у разі потреби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Толщина лезвия | 2.2 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Спецпризначення |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 30 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 105 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 373 ₴



