Стіл Tramp TRF-025
Стіл складаний Tramp TRF-025 - ніверсальний стіл для заміського відпочинку.
Тканинний чохол захищає від подряпин при перевезенні та зберіганні.
Легко складається, переноситься і займає мало місця при зберіганні.
Особливості:
Біла поверхня стільниці
тканинний чохол
Підвищена стійкість столу
Харктеристики:
Розміри: 180 х 45 х 73 см
Розміри в упаковці: 90 х 45 х 6.6 см
Матеріал рами: Алюміній
Матеріал: МДФ 2,7 мм
Вага: 5,8 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| dopustimajaNagruzka | 10 кг |
| material | сталь, алюминий, МДФ |
| materialKarkasa | Алюміній |
| tip | Стол |
| ves | 5,8 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Размер в упаковке | 0,02835 м3 |
Информация для заказа
- Цена: 2 114 ₴


