
Килимок самонадувний Tramp Ultralight зелений 183х51х3см
1 361 ₴
- Нет в наличии
- Код: TRI-023
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Килим самонадувнийTramp Ultralight зелений 183х51х3 TRI-023 - легкий, довговічний і компактний самонадувающийся килимок анатомічної форми товщиною 3 см. Зовнішня тканина обшивки килимка оброблена PVC покриттям яке збільшує стійкість до знос і збільшують термін експлуатації килимка. Завдяки анатомічної конструкції, а також ромбоподібним каналу пінополіуретанової наповнювача килимок має надійну герметичність, мінімальну вагу і транспортним обсягом. Товщина килимка допускає його використання при температурі до 0 С. Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм, велотуризм, полювання, рибалка, подорожі без нічого і автостоп. Час використання: весна-літо-осінь. Килимок укомплектований транспортним чохлом, 2 стяжками і рем. набором (тюбик з клеєм + латка).
Характеристики:
Матеріал верху: Polyester 210T Diamond Ripstop with PVC coating.
Матеріал низу: Polyester with PVC coating.
Матеріал клапана: пластик
Розмір: 183х51х3 см
Максимальне навантаження: 100 кг.
Вага: 890 гр.
Розмір килимка в упаковці: 15х25 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| dlinnaKovrika | 183 |
| osobennosti | компактный |
| razmery | 183 x 51 x 3 см |
| tolshina | 3 см |
| tolshinaKovrika | 3 см |
| ves | 890 гр. |
| vesKovrika | <1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 361 ₴









