
Килимок самонадувний Tramp з можливістю зістібання зелений 188х66х5см
1 865 ₴
- Нет в наличии
- Код: TRI-004
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Килим самонадувнийTramp TRI-004, 4,5 см
Самонадувний килимок Tramp TRI-004 - одномісний самонадувнийкилимок для сну на природі.
Сезонний: весна-літо-осінь.
Особливості:
З обох сторін забезпечений кнопками для зістібання з іншими килимками аналогічної товщини і конструкції.
Має чохол і стягуючі ремені.
Витримує навантаження до 130 кг.
Характеристики:
Внутрішня структура: вертикальні канали
Клапан: пластик
Максимальне навантаження: до 130 кг.
Матеріал: Polyester 75D / PVC / WR
Розмір: 182x 59x 4,5 см
Повна вага, кг: 1,7 кг
Розмір в упаковці: 18 x 66 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Тип | Чехол |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| dlinnaKovrika | 182 см |
| osobennosti | возможность состежки |
| razmery | 182 х 59 х 4,5 см |
| tolshina | 4,5 |
| tolshinaKovrika | 4,5 см |
| ves | 1,7 кг |
| vesKovrika | 1-2 кг |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 1 865 ₴


