
Килимок самонадувний Tramp комфорт з можливістю зістібання олива 190х65х7см
3 025 ₴
- Нет в наличии
- Код: TRI-009
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Килим самонадувнийTramp TRI-009, 7см - чотирисезонний самонадувний килимок серії Comfort Tramp TRI-009
Особливості:
Матеріал верхнього шару виконаний з тканої замші.
Це не дозволить спальника сповзати з килима і забезпечить додаткову м`якість, зберігаючи тепло вашого тіла,
Ткана замша приємна на дотик і дозволить з великим комфортом лежати на килимку без спальника або покривала.
Структура низу килима - Slides Less (точкове гелеподібне нанесення) не дасть йому ковзати по дну намета при розташуванні на похилих поверхнях.
Модель оснащена 2 клапанами, а такожкнопками з боків килимка дозволяє зшивати його з килимами аналогічної конструкції і товщини.
Завдяки товщині в 7 см - час використання: весна літо - осінь зима.
Ремнабор в комплекті.
Характеристики:
Клапан: пластик (1 шт.)
Матеріал: верх - поліестер Сhamois suede, дно - поліестер Slides Less 75D
Вага: 2,1 кг.
Розміри: 190x65x7 см.
Розміри в упаковці (тканинний мішок): 65х17 см.
Максимальне навантаження: до 130 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| dlinnaKovrika | 190 см |
| osobennosti | серия "Комфорт" |
| razmery | 190 x 65 x 7 см |
| tolshina | 7 см. |
| tolshinaKovrika | 7 см. |
| ves | 2,1 кг |
| vesKovrika | 2-3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 025 ₴


