Намет Tramp Grot В v2
Універсальний чотиримісний туристичний намет з 3 входами (2 через тамбур - боковий і торцевий, і один зі зворотної сторони) і великим вантажним переднім тамбуром.
Всівходив спальне відділення продубльованімоскітними сітками.
Місткість намета 4 чоловіка.
Площатамбура - 2 на 2,5 метри- дозволяєзручно розташувати наплічники, готуватиїжу на пальниках в негоду інавіть, за необхідності, прийняти, кількох гостей.
Намет має2 вентиляційних клапана уверхній частині купола зовнішнього тента, зрегульованоюпо висотістійкою.
Всішвинамета проклеєні.
Призначення: туризм, риболовля, полювання, кемпінг.
Час використання: весна-літо-осінь
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 6000 мм в. ст.
Внутр. намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% поліестер 75D190T 8000 мм в. ст.
Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
Вага: 8.7 кг
Розмір: 250 x 540 x 140 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| karkas | Дюрапол 8,5/ 9,5 мм + сталь 16мм |
| kolichestvoMest | 4 |
| materialKarkasa | Дюрапол |
| naznachenie | Кемпінг, Мисливство та риболовля, Піший та гірський туризм |
| osobennosti | Большой тамбур |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 8,7 кг |
| vesPalatki | 6-10 кг |
| vmestimost | 4 |
| vodonepronicaemostDna | 8000 мм в ст |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм в ст |
Информация для заказа
- Цена: 8 799 ₴




