Однокімнатний чотиримісний кемпінговий намет Tramp Lite Anchor 4 із зовнішніми дугами та 2 входами в тамбур. Зовнішні дуги дозволяють комфортно встановлювати і складати намет під дощем, а також використовувати його як окремий павільйон, кают-компанію чи кухню.
Особливості:
Зовнішній каркас
Дуги розташовані взовнішньому тенті, швидке встановлення
Можливо встановлюватибез внутрішнього намету
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум`я
Двошаровий намет здвома входами і великим тамбуром
Два входи в тамбур і оглядове вікно в його торцевій стіні
Москітнасітка на входах в тамбур
Вхід доспального відділення продубльованомоскітноюсіткою
Одневелике спальне відділення
Велике вентиляційневікно
Тент намета має додатковий сніго-вітрозахист
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: фібергласс, 11 мм
Вага: 8,6 кг
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| karkas | Фиберглас 11 мм |
| kolichestvoMest | 4 |
| materialKarkasa | Фіберглас |
| naznachenie | Кемпінг, Мисливство та риболовля |
| osobennosti | Большой тамбур |
| raspolozhenieKarkasa | внешнее |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 8,6 кг |
| vesPalatki | 8,6 кг |
| vmestimost | 4 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в ст |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст |
| Вага в упаковці | 8,8 кг |
| Размер в упаковке | 0,072 м3 |
Информация для заказа
- Цена: 7 972 ₴




