Намет Tramp Lite Anchor 3
Тримісний кемпінговий намет Tramp Lite Anchor 3 з двома входами та великим тамбуром.
Велике вентиляційне вікно.
Вхід в спальне відділення продубльований антимоскітною сіткою.
Всі шви проклеєні.
Тент намета має додатковий сніго-вітрозахист.
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер зпокриттям Dry Tech, 3000 мм в. ст.
- Внутр. намет Tramp Lite Anchor 3: 100% дихаючий поліестер
- Дно: ламінированный поліетилен
- Каркас: фіберглас
- Вага: 8,05 кг.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| karkas | Фиберглас 11 мм |
| kolichestvoMest | 3 |
| materialKarkasa | Фіберглас |
| naznachenie | Кемпінг, Мисливство та риболовля |
| osobennosti | Большой тамбур |
| raspolozhenieKarkasa | внешнее |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 7,8 кг |
| vesPalatki | 7,8 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в ст |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Размер в упаковке | 0,072 м3 |
Информация для заказа
- Цена: 6 792 ₴




